• Činnosť CVČ od 15.11.2021

• Stanovisko k realizácii krúžkov v CVČ Senica v čiernej farbe covid automatu. Nášmu stanovisku k realizácii krúžkov online/individuálne/nerealizácii krúžkov, predchádzal prieskum prostredníctvom mailovej, telefonickej, sms,  inej komunikácie medzi zákonnými zástupcami našich členov krúžkov. Po konzultácii so zriaďovateľom Mestom Senica sme sa rozhodli, že k realizácii online krúžkov pristúpime len v tom prípade, ak s nimi bude súhlasiť 75% a viac zapísaných členov daného krúžku. V opačnom prípade sa jednotlivé krúžky realizovať nebudú. Platby za krúžky - alikvotná čiastka sa presunie do 2.polroku 2021/22 len členom tých krúžkov, ktoré sa nerealizovali v žiadnej forme. V prípade, že krúžok sa realizoval online alebo individuálne a niektorý jeho člen sa nezúčastňoval, nemá nárok na presunutie alikvotnej čiastky poplatku do 2.polroku, ani mu tento poplatok nebude vrátený. ĎAKUJEME za pochopenie.

• Vážení  Stonožkári – deti, rodičia, kamaráti.

Nakoľko je od pondelka 15.11.2021 okres Senica v čiernej farbe Covid automatu, musíme aj my pristúpiť ešte k prísnejším opatreniam. Centrum voľného času ako školské zariadenie patrí pod MŠVVaŠ SR a riadi sa Školským semaforom, ktorý je pre nás prísnejší ako pre ZŠ, MŠ. Prezenčne môžeme robiť len individuálne krúžky a všetky ostatné dištančne. Už v týchto chvíľach Vám vedúci krúžkov pripravujú/rozposielajú oznamy, kde zároveň zisťujeme Váš záujem o túto formu „stretnutí“. Ku každému krúžku budeme pristupovať samostatne a rozhodujúce bude stanovisko väčšiny z Vás. V prípade, že bude krúžok prebiehať dištančne začneme v 2.polovici budúceho týždňa a členom krúžku nebude vrátený finančný príspevok. V prípade, že o dištančné vyučovanie nebude záujem, alikvotná čiastka z finančného príspevku Vám bude presunutá do 2.polroku. Prosíme Vás, aby ste sa hneď vyjadrili, nakoľko až následne po uzávierke prieskumu sa pustíme do následnej organizácie našej práce. Najneskôr v pondelok/utorok Vám poskytneme stanovisko k situácii. Sledujte, prosíme Vás, svoje  mailové schránky (sms, messengeer). ĎAKUJEME za pochopenie a podporu. Aj vďaka Vám a veľkej podpore zriaďovateľa zvládneme aj toto ťažké obdobie. Pevné zdravie všetkým!